JOANNA BILSKA
Licencjonowana kosmetolog z 9-letnim doświadczeniem, ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia oraz Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową na kierunku turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna. W trakcie studiów odbyła praktykę w Szpitalu Wojskowym w Krakowie oraz liczne szkolenia z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej m. in. w Budapeszcie z zakresu depilacji pastą cukrową firmy Pandhy's. Od tamtego czasu doskonaliła swe umiejętności w tej dziedzinie stając się specjalistką w depilacji pastą cukrową.
Specjalizuje się również we wszelkiego rodzaju zabiegach na twarz zarówno pielęgnacyjnych jak i relaksacyjnych. Jej miła aparycja oraz ciepły charakter sprawiają, że nawet podczas depilacji okolic intymnych , można zapomnieć o dyskomforcie i bólu
ANNA KABAT
Kosmetolog z 5-letnim doświadczeniem. Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej profesjonalnych firm, takich jak: Mary Cohr, Payot – pięlęgnacja twarzy oraz Organique – rytułały na ciało. Odbyła również szkolenie z zakresu depilacji pastą cukrową Aleksandria Professional. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, masażach relaksacyjnych, gorącymi kamieniami oraz wyszczuplających z wykorzystaniem baniek chińskich lub drenażu limfatycznego. Praca sprawia jej wielką satysfakcję, a efekty i zadowolenie klientów są dla niej siłą napędową do działania. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, dzięki czemu osiąga maksymalne rezultaty zabiegowe.