CIAŁO
Masaż bańką chińską
Wykorzystywane w masażu bańki chińskie powodują wytworzenie podciśnienia. Przyczyną powstawania cellulitu są zaburzenia odżywienia tkanki tłuszczowej . Podczas masażu następuje efekt przekrwienia, który powoduje poprawę odżywienia oraz zaopatrzenia w tlen tkanki tłuszczowej co umożliwia jej przebudowę i redukcję cellulitu. Odpowiednio dobrane techniki masażu klasycznego w połączeniu z masażem bańką chińską wspomagają usuwanie produktów przemiany materii. Masaż wpływa również na poprawę oddychania skórnego oraz funkcje gruczołów łojowych i potowych, dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna.

czas trwania 45 minut:
brzuch, uda, pośladki – cena 100 zł
uda, pośladki – cena 80zł
Drenaż limfatyczny nóg
Masaż polecany dla osób z zastojami i obrzękami chłonnymi.Polepsza krążenie krwi i limfy, przez co usprawnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Drenaż wykonywany manualnie stymuluje konkretne obszary ciała, dzięki czemu zostaje ułatwiony transport substancji odżywczych do komórek skóry. Masaż przede wszystkim wpływa na pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz na przemianę materii skóry oraz mięśni. Drenaż limfatyczny ułatwia przepływ chłonki w układzie limfatycznym co przyczynia się do redukcji powstawania cellulitu. Efekt to dotleniona, jędrna i elastyczna skóra.Jest polecany dla osób, które w ciągu dnia spędzają dużo czasu na stojąco lub gdy na co dzień noszą wysokie obcasy. Drenaż likwiduje uczucie tzn. „ciężkich nóg” oraz bóle łydek, dlatego jest również polecany dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko.

czas trwania 30 minut- cena 80 zł
Masaż gorącymi kamieniami
Jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym i regeneracyjnym. Poprzez swoją temperaturę kamienie głęboko rozgrzewają organizm oraz rozluźniają napięcia mięśniowe. Masaż bezpośrednio oddziałuje na organizm, rozszerza naczynia krwionośne co powoduje zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie a tym samym przyspieszone wydalanie produktów przemiany materii. Wpływa na ułatwienie oddychania skórnego, odżywienie skóry, zwiększenie zdolności mięśni do pracy oraz regenerację po długotrwałym wysiłku fizycznym. Masaż polecany dla osób potrzebujących relaksu i odprężenia.

czas trwania 35 min (plecy) – cena 120 zł
czas trwania 90 min – cena 170 zł
czas trwania 120 min- cena 230 zł
Masaż relaksacyjny
Pomaga zapomnieć o zmęczeniu fizycznym, o codziennych problemach. Spokojne ruchy wprawiają całe ciało w stan pełnego rozluźnienia.Masaż przywraca organizmowi naturalną harmonię i energię, które są tak niezbędne dla zdrowia. Zapewnia odprężenie i relaks po ciężkim dniu, likwidując przy tym napięcie mięśniowe, bóle głowy, pleców.

czas trwania 60 min (całe ciało) – cena 120 zł
czas trwania 35 min (plecy) – cena 70 zł
Masaż klasyczny
Polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Masaż klasyczny ma za zadanie zwiększyć przepływ krwi, usunąć toksyny oraz poprawić ich elastyczność. Jest polecany dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu, przemęczonych pracą, zestresowanych oraz cierpiących na skurcze mięśniowe. Masaż pomaga zlikwidować stres i ogólne napięcie fizyczne.

czas trwania 60 min (całe ciało) – cena 140 zł
czas trwania 35 min (plecy) – cena 80 zł
Bandaże wyszczuplające
Zabieg z użyciem bandaży zwalcza problemy związane z cellulitem oraz zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja, która umożliwia dobranie przez kosmetologa bandaża odpowiedniego do potrzeb skóry klienta.

W ofercie dostępne są 3 rodzaje bandaży:

aqua drain – pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi
slim cel – likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii, daje efekt wyszczuplający
cel term – stymuluje rozkład trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę

brzuch, uda, pośladki – 60 minut – cena 200 zł (pakiet 8 zabiegów – 1500 zł)
brzuch, uda, pośladki + bańka chińska / drenaż – 90 minut – cena 250 zł (pakiet 8 zabiegów – 1760 zł)

W pakiecie 8 zabiegów szczotka do suchego peelingu Arosha gratis !
Masaż gorącą świecą
Masaż unikalną świecą do masażu z dodatkiem czystego masła Shea zapewnia intensywną pielęgnacje oraz dostarcza bogactwa witamin i składników odżywczych. Świeca posiada idealną temperaturę topnienia,
rozpuszczona doskonale rozprowadza się na skórze dając uczucie relaksującego ciepła.
Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka, jędrna i pięknie pachnąca.

czas trwania 35 min (plecy) – cena 90 zł
czas trwania 60 min (całe ciało) – cena 150 zł